Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet a...

Melyik programmal lehet a vidó hangját eltorzítani, megváltoztatni? (pl. chipmunkos hang meg ilyenek xD)

Figyelt kérdés

olyan programot keresek amivel meg lehet csinálni egy videót úgy h felgyorsuljon és a hangját meg lehet változtatni. :D


hülyén fogalmaztam meg, de remélem értitek. :D


köszi elöre is. :)


2010. okt. 26. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam a kérdésbe. :/ videó**
2010. okt. 26. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos őszintén olyan programot nem ismerek, ami ezt jól csinálja, de én ilyesmit Sony Vegas-sal szoktam csinálni.

Ezzel csak az baj, hogyha olyan hanghatást szeretnél benne elrérni, mint a chipmunkos-ban, akkor gyorsulni fog a szöveg (mivel össze kell húzni a hangsávot).

Ha érdekel hogyan kell, írj.

2010. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na egyébként véglis erre gondoltam csak rosszul fejtettem ki. :) .. szoval felakarom gyorsítani a videót és olyan hangot akarok ami olyan "chipmunkos" . :D
2010. okt. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!