Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok leszedni alaplap...

Honnan tudok leszedni alaplap telepítő drivert?

Figyelt kérdés

vettem alaplapot, és nem találok hozzá telepítő drivert, és szerintem azért nem ismeri fel a videó kártyát, amit beleteszek. Amikor telepíteni akarom a videó kártya drivert, felismeri, hogy új eszköz, csak újraindul a windows, és nem ad képet.

Alaplap típusa: Asus P4P800-VM

És mit jelent az, hogy a busz szélessége 64 bit??? mert nekem 32 bit-es xp van fent.

A válaszokat előre is köszönöm :D


2010. okt. 26. 19:19
 1/2 t601s ***** válasza:

32-bites rendszer nem fog menni a 64 bites alaplapon !!

HA alaplapot cseréltél akkor mért nem 64 bites rendszert tettél rá??

Ha meg a régi rendszert akarod használni,akkor azt felejtsd el,ekkora felujitásnál már rendszerujra telepités is dukál!!

amugy az asus.com-on találsz az alaplapodhoz drivert sztem !!

2010. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megnéztem, mert van még 2 videó kártyám, de amikor a drivert akarom felrakni újraindul, és nem ad be semmit. ez miért van??? 300W-os tápom van, gondoltam arra is, hogy talán ez nem elég. de arra is, hogy alaplap telepítő driver kéne. mindent feltudok telepíteni, a VGa-t, hagkártya másik van benne, meg a netet is feltudom rakni, csak a belerakott videó kártyával nem működik, pedig azok elméletileg működnek, mert használták őket
2010. okt. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!