Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a Quake III...

Mi a véleményed a Quake III Arena-ról most 2010-ben? És anno?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Régen is jó volt, máig is jó :)
2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
minden idők legjobb 10 játékába benne van és igaz, grafikailag mostmár nem nyerő, de ettől függetlenül maga a játék szuper :)
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden idők legjobb fps-e, még ma is hetente párszor játszok vele botok ellen...sajnos már kevés a multis szerver.
2010. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet multis szervert csinálni? Mi kell hozzá? Milyen és mekkora szerver?
2010. nov. 7. 22:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb...a multiplayer menüben ha alapból csinálsz egyet ami nem dedicated, akkor az lanon érhető el (nyilván ha van), illetve az IP címedetha tudja a partner, arra is tud csatlakozni. Ha dedicated, akkor elvileg látni a szerverkeresőben, adhatsz jelszót, és külön ablakban fut. Egyáltalán nem húzza le a gépet szerintem, nyugodtam lehet játszani is, dedicated szerver melett is.
2010. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindig is az volt és az is lesz
2011. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!