Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a . NET Framewo...

Miért nem megy a . NET Frameworkom?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, véletlen letöröltem az öszz. .Net frameworkot a gépről, kivéve a 4.0-át és amikor telepíteni akarom akármelyiket kiírj h a Microsoft net framework services utility installation hibát észlel ezért leáll. nem tudom újra telepyteni, kérlek segítsetek!
2010. okt. 27. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

távolítsd el a v4 -et is, majd kezd elölről a telepítést a v2 -el!... majd a v3, v3,5 és csak utána a v4 -et

majd az összes frissítését a Microsoft Update-ről telepítsd!

2010. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendszergazdai fiókról menj fel a netre, Internet Explorer7 vagy 8 kell hozzá. Windows Update. ActiveX használatával megkeresi, mi kell a gépedre? Mi hiányzik? Ha így nem megy, akkor www.microsoft letöltőközpont.hu. Itt keresd meg és töltsd le, aztán telepítsd.
2010. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kipróbálom :)
2010. okt. 27. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
És elnézést a helytelen írásért, csak nagyon siettem.
2010. okt. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!