Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legkisebb...

Szerintetek melyik a legkisebb hardverigényű videó lejátszó program?

Figyelt kérdés
Netbookra kellene , most a VLC media playert használom , van ennél gyorsabb ?
2010. okt. 27. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Vlc az egyik legjobb választás.


Kipróbálhatod még a kmplayert is,vagy a k-lite codec packot mpc home cinemával.

2010. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kizcar ***** válasza:

Szerintem a VLC media player. Nagyon szeretem mert még a full HD filmekre is rá tudok élesíteni és akkor olyan kép lesz, hogy ihaj.

És ugye jó, hogy ez a progi nem igényel nagy erőforrást.

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én media player classic-ot használok, vlc is biztos jó, sose próbáltam még..
2010. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

VLC a legjobb, amivel valaha "dolgoztam"...rengeteg lehetőség van benne, kis erőforrású, ingyenes, magyar! ez minden amit én elvárok 1 lejátszóprogramtól!(nem várok el de ó ha van) :) ráadásul saját codec-ekkel dolgozik, így nincs szükség letölteni codec packot hozzá, ami lassítja, és csak a helyet foglalja a gépen...pl a media player classic-hoz kell! tehát:

!!!VLC!!!

2010. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ,jó , jó !!! Köszönöm a válaszokat , meggyőztetek : A VLC sokat tud , kis hardver igényű és + ingyenes is . Szóval akkor maradok a VLC - nél . Amúgy én is így tudtam hogy az a "legjobb lejátszó" sok szempontból is ...
2010. okt. 28. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!