Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp, Vista, vagy windows 7 a jó?

Santiego007 kérdése:

Xp, Vista, vagy windows 7 a jó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 18:45
1 2 3
 21/25 bp1985 ***** válasza:

Sok ismerősöm és én is tapasztaltam, hogy egy rendes gépen sem indul el.


Azért, mert béna vagy, nem kéne fikázni...

2011. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Továbbra is windows vista ! Te meg csak szorakoz a szar windows 7 tel . Mindenki maga tudja mi kell neki . Nem ? Nekem vista !!!
2012. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 bp1985 ***** válasza:

Továbbra is windows vista ! Te meg csak szorakoz a szar windows 7 tel


Még mindig azt mondom, hogy nem értesz sem a 7-hez, se a helyesíráshoz. Neked még a Vista is sok. Bár igaz, kicsit bonyolultabb, mint a vista. De azon gondolkodtál már, hogy miért kellett a vista után ilyen gyorsan kiadni a 7-et? Elmondom, azért, mert a kutya nem vette meg a vistát.

2012. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Több milliárd év evolúció ezért? hogy az emberek átvágják egymást, bár a buták meg is érdemlik vagyis inkább azok akik bedőlnek a marketingnek... olvassátok el ezt.Tudom ami után elolvastátok ugyan az marad a véleményetek de hátha.

[link]

2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 zsomkovacs ***** válasza:

Ez aztán a hiteles teszt... Megmutattak nekik egy reklámot, amiben leírják hogy miért jó. Nem tudják, miért rossz. Persze, hogy felpontozzák. Ha nem hallottak volna a Vistáról, majd megnézik a videót, ugyanez az eredmény.


Nekem rövid ideig volt Vistám, csak mert érdekel, hogy milyen. Lassú. De nagyon. És messze nem olyan kompatibilis a régebbi programokkal, mint ahogy állítják (vagy csak pont az a 2%-ot használom). Az IE7-ről is megvan a véleményem... Egyetlen pozitívuma, hogy tényleg szép - de én egyből lekapcsolom ezeket a grafikai dolgokat, mert inkább a sebesség számít. Persze lehet mondani, hogy régi a gép - tényleg az - de a Win7 vígan elfut rajta, gyorsabban, mint az XP. És valószínűleg nem véletlenül kezdett terjedni, hogy a Vista így rossz meg úgy rossz...

2012. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!