Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox összeomlott - mit...

Firefox összeomlott - mit csináljak, hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés

A Firefoxom összeomlott. Hiába nyomok arra a kib*szott Firefox újraindítása gombra, semmi nem történik, megnyomom, az ablak eltűnik, 1 mp múlva meg visszajön! Minden beállításom ebben a böngészőben volt, a mentett lapok, minden! Most ez a sz*r meg nem akar elindulni, tud valaki mondani valami értelmeset, hogy mit is lehetne most kezdeni vele? Már letöröltem és újra felraktam, de semmi, a gépet újraindítottam, de semmi, tűnjön már el az a r*hadt ablak és hadd netezzek már végre!!! :@


Előre is köszönöm a segítséget!


A másik: regisztrálnék egy oldalon, minden beírok normálisan, ez a sz*r meg nem akarja elfogadni a Zip-code-omat. Bárhogy írom be, nem akarja elfogadni! Amerikai oldalról van szó, hogyan tudnám a magyar címemet úgy beírni, hogy ez a nyavalyás oldal engedjen regisztrálni???

Mit tudom én, 6789 Kukutyin, Láma u. 29. - ezt hogy írnátok be, hogy elfogadja? Próbáltam úgy beírni, ahogy azt angolul kell, de msot nem tudom, hogy kell valamilyen ország irányítószám elé, vagy nem tudom hogy kellene! SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Köszi! :)


2010. okt. 29. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Firefox: Rakd fel a Google Chrome-ot, telepítésnél kérdezi, hogy átvegye a cuccokat firefox-ból, azt mondod neki, hogy igen, és meglesz a legtöbb adatod. ;)
2010. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 29. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a Firefox sz*, a gépeden egy egész trójai ménes tanyázik.
2010. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!