Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a The...

Mi a véleményetek a The Sims3-ról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl nagy hardware igény, lassú betöltés... a Sims 2 jobban tetszett.
2010. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem indul el a gépemen, így nem tudom kipróbálni
2010. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én fölraktam és tetszett,de sok hiba van benne.Pl: a vásárlás és az építkezés menü.A Sims2 sokkal átláthatóbb.Ha a Sims2 és a Sims3 össze tudnák rakni valahogy akkor asszem az évtized legjobb játéka kerülne a piacra.Ami jó az,hogy tudsz másokhoz menni.Megtudod nézni,hogy hol dolgozok stb... De ami még nagyon rossz,hogy mikkor csinálsz valami kaját akkor külön rá kell kattintani,hogy egye is meg :D
2010. okt. 30. 21:50
 4/4 A kérdező kommentje:

A lényeg az,hogy a grafika,az emberek minősége,hangok,egyedi stílusok,a város,szomszédok,munkák,hobbik nagyon jók.


Ami gáz: A kocsiba való beszállás,Biciklire való föl ülés,Elindulás a simel,A boltok,De a leges legidegesítőbb,hogy csak egy város van.Miért nincs több város mint a Sims2-ben?

2010. okt. 30. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!