Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP honnan tudom...

Windows XP honnan tudom letölteni ami NEM ISO fájl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Honnan tudnék letölteni egy bármilyen windows XP-t ami nem ISO ban van? Mert nem engedi bekapcsolni a gépet egy hiba miatt és nem tudom a gépről telepíteni, csak úgy ha bios ban beállítom a boot-ot.


SEGÍTSETEK LÉCCI NAGY GÁZBAN VAGYOK!!!


2010. okt. 30. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. De ha letöltöd bárhogy is, hogy írod ki, hogy telepítsd (restartkor)? Nem vágom ezt most... Fejtsd ki pls :)
2010. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
Nem a gépről kell telepíteni,hanem lemezről.A letöltés után meg amikor kicsomagolod,mindig iso-t fogsz kapni.Ezt kell kiírni egy cd-re és már telepíthetsz is.
2010. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
usb-s xp-t keress, gugli meg fogja találni - [link] remélem, ezekből okosabb lettél, sok sikert
2010. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, de akkor meg már ki is tudja tömöríteni és kiírni, ezért nem értem az egészet... Akár live cd, akár usb megoldja a dolgot.
2010. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!