Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik fajta windows 7 a...

Melyik fajta windows 7 a legolcsóbb és hol tudom megvenni legolcsóbban, valamint mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Eredeti win 7-et szeretnék venni, csak netezésre, képnézegetésre. Filmet nézni meg játszani nem szoktam.
2010. okt. 30. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy (ha jól tudom) az árnál és a vásárlásnál, hogy hány bites kell, 32 avagy 64?

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha csak netezésre és képnézegetésre kell, érdemes megfontolni a Linuxra váltást. Ingyen van.


[link]

2010. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Fú egy ember aki eredetit használ! Majd megmutatod? Enyém agyon van törve és a Microsoft eredetiségvizsgáló webhely szerint eredeti és köszönik, hogy megvettem...
2010. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Húzzál már a Linuxoddal innen! Minden ingyen van csak használni kell az eszedet...
2010. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Húzzál már a Linuxoddal innen! Minden ingyen van csak használni kell az eszedet..."


Akik használják az eszüket, azok már túljutottak azon, hogy "ellopom, mer' az jár nekem!!!44!!" + "azé' nem adok pénzt, amit nem lehet kézzel megfogni" dolgokon


Ha van jogtiszta, ingyenes alternatíva, akkor miért lopjon?

2010. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerű ,mi is a M*dia marktban vettük meg ,ki vannak rakva a polcra a Win7-ek ilyen zöld könyv alakú dobozban méghozzá növekvő ár sorrendben. (azt hiszem harminc ezertől ötven ezerig voltak).Mi is a legolcsóbbat vettük le a polcról,hibátlan és legális.
2010. okt. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen, mint utolsó is írta, a zöldet kell venni! A lényeg, hogy Home Premium legyen.
2010. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

22:22 Miért lopjon?

Természetesen azért kell "lopni" mert erősebb kutya b*szik, amíg te a Linuxal szenvedsz, hogy alternatívákat találj rá én pillanatok alatt megszerzek bármit a "lopott" windózommal. Használtam Linuxot, nem rossz, de én nem szenvedek minden kis aprósággal.

De ki ahogy gondolja természetesen be lehet menni a boltba megvenni 60ezerért egy windózt vagy le lehet tölteni és 3 perc alatt aktiválni, majd ezt a 60ezret elkölteni egy szép nagy monitorra amin a "lopott" windózommal filmet nézek széles vásznon például...

2010. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Rosszak az érveid. Érdekes módon én nem szenvedek a Linuxszal, ez hülyeség. Sőt sok embernek megtetszik az az Ubuntu, amit a Dell gépekre raknak. Nem is akarnak utána Win-t.


Egyébként monitort minek venni? Azt is lehet lopni. Úgy olcsóbb is. Vagy te fizetsz a kajáért? Hülye vagy??? Azt is lophatsz!

Éppen azt írtam, hogy sok ember már túljutott ezen az "ellopom, mert ellophatom" dolgon, de ezt nem tudom neked elmagyarázni. Amúgy pont a warezolt szarokkal lehet szívni a legtöbbet.

2010. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akik értenek hozzá azok megtudják oldani, de én nem értek hozzá és már elegem van abból hogy örökké kiírja hogy nem eredeti windows fut és már a vírusírtó is kiírta hogy nem eredeti a rendszer így le lesz tiltva. Samsung R528-as laptopom van és úgy gondoltam veszek rá eredetit.
2010. nov. 1. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!