Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD-ről másolás megtagadva,...

DVD-ről másolás megtagadva, mert "másolásvédelemmel ellátva". Át lehet ezt hidalni valahogy?

Figyelt kérdés

Csak simán át akartam a laptopra másolni a DVD-t (gyári műsoros), és kidobta ezt a hibaüzenetet, hogy a másolásvédelem nem engedi.


Van erre megoldás, hogy mégis át tudjam húzni a fileokat?



júl. 4. 16:17
1 2 3 4
 1/40 Takysoft ***** válasza:

Van.

Én már vagy 20 éve nem csináltam ilyet, de igen, lehetséges.

[link]

Itt van egy rakás módszer. Próbáld végig.

júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak át akarod másolni, akkor Dvddecrypter. Ha csökkenteni akarod a méretét például a fölösleges hangsávok, menük, extrák eltávolításával, akkor Dvdshrink. Nagyon régiek, de mivel a DVD szabvány nem változik, tökéletesen teszik a dolguk.
júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
DVDshrink-re szavazok áttömörítés nélkül 1db vob-ba, aztán Virtualdubmod-al XviD avi-ba átkonvertálni alapbeállítással (kivéve hogy változatlan sor és oszlopszám legyen de a képméretet 4/3 vagy 16/9 re kell állítani).
júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

DvdShrink még mindig szerintem is. Még leírásom is van valahol.


Mi a végcél, egy másik DVD5, ami egy átlag DVD lemezre írható, vagy más kiterjesztés (mkv, mp4, avi)?

júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
54%
Atyaég, régi emlékek :D DVDfab ingyenes progi megcsinálja helyetted, a védelmet is letörli, nem lesz ilyen üzenet többet... :)
júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

4

jó lenne egyetlen sima mp4-est kapni a végén, és azért, mert a DVD-hez már lejátszó sincs, talán még így laptopon tudnám megmenteni az anyagokat.

aztán át pendrivera és onantól mindegy, mehet a nagy TV-re.


és hát igen, ez is nagy kérdés, hogy a DVD-filerendszerből vajon lehetséges egyáltalán egy MP4-et varázsolni? nem teljesen érthető számomra, mi az a sok VIDEO_TS és AUDIO_TS és egyéb VOB file ...

júl. 5. 14:43
 7/40 anonim ***** válasza:
júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
HandBrake 720 szélesre állítva.
júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb: MakeMKV - a végeredmény egy DVD minőségű MKV fájl.
júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

MakeMKV: Semmit nem tömörít (ugyanakkora a hasznos vob mint az mkv) sajnos és nem is konfigurálható.


DVDshrink + Xvid módszerrel: az 5GB VOB ból (ami már nem tartalmazza a felesleges extrákat) egy 1,3GB avit tudtam készíteni minőségromlás nélkül.

Tehát mindenképp ez utóbbi a nyerő.

júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!