Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megérné feltelepít...

Szerintetek megérné feltelepítenem a Windows 7-et, ha Intel Core 2 Duo (E8400) 3Ghz-es processzorom van,2GB ddr2 memóriával és egy Nvidia Geforce 9600GT 512mb-os videókártya?

Figyelt kérdés
Eddig az xp tökéletesen működött semmi panasz nem volt rá csak sok mindent olvastam hallottam és szívesen kipróbálnám a windows 7-et is. Amit letöltöttem az a Windows 7 Ultimate, tehát ez jó a 32-es és a 64-es procikhoz is. Igazából arra lennék kíváncsi hogy teljesítményben mennyire lenne jobb nekem a 7, ha mondjuk játékokról beszélünk.
2010. okt. 31. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Onmagaban megeri valtani, felteve ha karban is tartod a rendszert. Ha viszont csak a jatekok futtatasakor nyujtott teljesitmeny szamit, mivel a 7 tobb eroforrast igenyel, maradhatz XP -nel. /off: XP support iden megszunik ha jol emlekszek, legkesobb jovore.
2010. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha játékra kell a gép, hagyd az xp-t.

Ha csak ki akarod próbálni a win7-t, arra ott van na Virtualbox, egyébként a gépeden szerintem simán elmenne különösebb teljesítményesés nélkül - a rendszerkövetelmények megvannak, és a videokártyád is bírná az aerot.

Amúgy, ha felrakod, akkor 32 bitest tegyél fel, 2 GB ramra felesleges a 64-es, nézz utána, hogy kell loaderrel együtt feltenni (pl net nélkül telepíteni, loadert előtte kiírni, stb).

2010. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom mi itt ez az örökös XP ajnározás?!

Így játékra XP, meg úgy játékra XP. Ez totál baromság!


A kérdező videokártyája DirectX 10 képes, Windows XP alatt meg a büdös életbe se fog DirectX 10 módban játszani, ugyanis nem támogatott!


Az XP öreg, elavult és rövidesen már az újabb játékok sem fogják támogatni. Ezt el kell fogadni és kész.


Ami a kérdést illeti: én egy 32-bites Home Premium, vagy Professional változatot ajánlanék. Ennyi RAM-hoz bőven elég a 32-bites változat.

2010. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én hasonlón használok ultimate 64 bit eset. semmiben sem különbözik mint a 32 bites. csak finomhangolni kell a winfost(win7)64 bites stabilabbnak tűnik. ha csak nincs driver gond a 64 bitessel akkor hajrá
2012. okt. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!