Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi az msn-en hogy...

Nem engedi az msn-en hogy másoknak írjak, és én sem kapok másoktól üzenetet. Mi a baja? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Telepítettem a legújabb msn-t, (2011est). be tudok jelentkezni, de ah írni akarok valakinek ezt írja ki :"Nem sikerült beszélgetést indítani xy nevű ismerősével. Próbálja meg újból." Hiába próbálkozok mindig ez van, és hibakódot sem ír ki. Már letöröltem és próbáltam újra telepíteni, de akkor is ezt csinálja. Mi lehet a gond??
2010. nov. 1. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Pidgin: [link]

aMSN: [link]


Mind a kettő program magyar nyelvű és a pidginnel még sok mást is lehet csinálni, pl. IRC

2010. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futtasd kompatibilis üzemmódban de ha nem megy akkor a programban van a hiba!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!