Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most Szedtem le a WoW Próbáját...

Most Szedtem le a WoW Próbáját mert megszeretném nézni hogy érdemes e megvennem mert le van árazva? Részletek katt ^^

Figyelt kérdés
Na, szóval leszedtem teszi , de nem tudom hogy tt a próbánál a regisztáció pénzbe kerül-e? Valaki ebben tudna segyteni ? ( Konkértan arra vokk kíváncsi h pénzembe kerül e ) [link] - Itt regiznék
2009. jan. 6. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Szedd le a tört verziót és játssz ingyen...
2009. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Torrent :/ .... Na mind 1 már megcsinált és mey! Nagyon jó!Kösszi amúgy!
2009. jan. 6. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A regisztráció ingyenes és 10 napig kipróbálhatod.

De: a 10 napos próbaverzió alatt korlátozott jogaid lesznek. Nem tudsz minden fajt és kasztot választani, bár a kipróbáláshoz ez nem is olyan fontos. Nem tudsz bárkinek üzenetet küldeni csak akinek te fent vagy a barátai között, csak azt is tudod behívni partyba (közös játékra). Ha jól tudom az Aukciós Házat is csak korlátozottan használhatod. Mivel a próbához csak az alapjáték van telepítve, így nem is tudsz mindenhová eljutni, bár úgysem leszel 10 nap alatt akkora szintű, hogy legyen ott keresnivalód :)

Ha megveszed az alap World of Warcraftot: 1 hónap játékot kapsz hozzá, utána ha játszani akarsz, akkor fizetsz :) Havonta kb 3000-3500Ft, függ az USD/Ft vagy EUR/Ft árfolyamtól és az előrefizetés hosszától (6 hónapot ha kifizetsz akkor olcsóbb, 2 hónapos GC drágább). És az alap WoW-tal max 60-as szintű lehetsz és csak az alap világban mászkálhatsz. Ezt elérni a játék mennyiségétől függően kb 1-3 hónap (lehet 2 hét alatt, de akkor nolife...). És már két kiegészítője van: 1. The Burning Crusade (BC), amivel maximum 70-es szintű lehetsz, két új fajt lehet választani, 1 teljesen új kontinensen tudsz mászkálni (plusz egyéb dolgok), 2. Wrath of the Lich King (WotLK), ezzel meg 80-as lehetsz és mégegy új kontinens, valamint egy új kaszt is belép (plusz egyéb). A WotLK nem használható a BC nélkül...

Az alapjáték tehát lehet, hogy le van árazva (1990 talán?), de kell hozzá a BC (kb 3000) és a WotLK is (kb 9-10000), ha tényleg játszani akarsz. Plusz az előfizetés... Annyi, hogy nem kell egyszerre megvenni a hármat, csak amikor már elérted azt a szintet, hogy kell a továbblépéshez.

Vagy játszol tört szerveren, de az nem ugyanaz a játék, mint eredetin...

2009. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi , magyarul rohadtúúúúl nem éri meg megvenni a wowot :D Akkor játszok tört szerón, a trial hamarosan úgy is lejár. Egy népszerű szerót tudnátok mondani?

Mert akkkor ode felregelek. És ilyenkor mi a teendő? Hogy tudok csat lakozni a tört szerverhez? :D Amúgy köszi a segítséget , adtam neked egy plusot ^^

2009. jan. 8. 14:27
 5/14 anonim ***** válasza:

En a regi guildem unszolasara kezdtem el jatszani tort szereveren anno, es mit mondjak, utaltam a Wowot. Aztan nemreg, ugy fel eve, hirtelen otlettol vezerelve megvettem az eredetit. Azota ott jatszok. Hihetetlen elmeny, osszahasonlithatatlan, es ha egyben soknak is tunik a 7000ftos gamecard... gondolj bele, 2 honapig napi 120 ftert egyatalan nem veszes. Nem jatszok sokat, mivel nem nagyon van idom, de meg igy is megeri szerintem.

Szoval jatsz eredetivel :)

2009. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
rworld.hu jáccál velünk:)nem éri meg fizetni:D 18L
2009. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Csak az mondja, hogy nem eri meg fizetni, aki meg nem probalta eredetin is :) Ha tenyleg Wowozni akarsz, akkor idopocsekolas a bugos tort szervereken jatszani. Nagyon el tudjak rontani a jatekelmenyt.
2009. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
34%
Nem éri meg tört szerveren játszani.Időpazarlás.
2009. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
azta. tudom h ez egyáltalán nem ide való de a rworld-nek nagyon jól néz ki a honlapja :D biztos kipróbálom a szerót :)
2009. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A weboldala nagyon szép, maga a szerver meg egy rakás szar.

Játszottam ott, sőt GM is voltam...

2009. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!