Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az a helyzet, hogy szeretném...

Az a helyzet, hogy szeretném az XP-met Win7-re cserélni de félek, hogy a játékaim, meg programjaim nem fognak műúködni rajta. Mert a rendszerkövetelményük azt írja, hogy csak Vista-t és XP-t támogatják. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Programokkal semmi baj sincs,fut minden sevenen,amire szükség lehet.Dacára annak,hogy a microsoft csinálta,azt kell hogy mondjam,ez egy nagyszerű oprendszer lett.Ha van megfelelő hardver,bátran javaslom a kipróbálását.De minek megvenni?:)Le lehet tölteni torrenten is.Ha nem céges gép,akkor soha nem nézi meg senki a büdös életben.


Játékok miatt javaslom esetleg az xp telepítését is egy önálló partícióra.Úgy tudom mindig a régebbi oprendszert kell először telepíteni,azaz jelen esetben az xp-t,de javítsatok,ki,ha nem.


[link]

2010. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

22:48:


Ha boot managerrel és partíciórejtéssel csinálod, akkor a sorrend teljesen mindegy, és a két rendszer sehogy sem keveredik. Én ehhez a Boot-Us nevű cuccot használom, ami otthoni használatra ingyenes.

2010. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De ez már elég bonyolult művelet,advenced usert feltételez:)Egyszerűbb szerintem,ha figyel a sorrendre.
2010. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Amúgy kösz az infot,én sem ismertem ezt a módszert.
2010. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: teljesen igazad van. Nem minden játék, és driver fut el Win 7 alatt, amihez jó volt az XP. De lehet találni áthidaló megoldást. Én ugy látom mindennek ellenére megéri cserélni.
2010. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Sims 2 összes kieg.-gel,Assassin's Creed 1, Harry Potter és A félvér herceg, CoD 6,The Lord of the Rings Conquest,Battlefield Bad C. 2, FUEL,NFS Carbon PS Undercover, FIFA 09 10, Age of Empires 3 . Ezekkel játszom ezek futnak W7 bármelyik csomagja alatt XPmód nélkül?
2010. nov. 2. 11:32
 17/20 anonim ***** válasza:

nekem eddig 7-en minden megy, ami xp-n is ment

ultimatet tolts le, es ha a procid tamogassa, akkor 64bitest

2010. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel elmennek a win 7 alatt is. De ha nem, lesz uj játékod :D

A win 7 előtt volt olyan programm, amit futtatva, megnézte, hogy a gépeden minden dolog alkalmas e a win 7 fogadására. Talán win 7 teszt? A Microsoft lapján utánanézhetsz.

2010. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az utolsó erre gondolt:

[link]

2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Letöltöttem ezt a programot, de csak 10 programot ellenőrzött.
2010. nov. 5. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!