Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó szerkesztő...

Milyen jó videó szerkesztő program létezik?

Figyelt kérdés
Videót szeretnék készíteni, amit feltöltök youtubera. Nem baj, ha nem a legbonyolultabb, a lényeg, hogy kezelhető legyen és praktikus, lehetőleg ingyen letölthető netről. A windows movie makerrel sokat bajlódtam, nem olyan formában menti el a dolgokat, ahogy szeretném és lassú, sokszor lefagy. Köszönöm a tippeket!:)
2010. nov. 1. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

A Movie Maker a legegyszerűbb ,ha már ezzel sem boldogulsz akkor nem fogsz tudni a nála bonyolultabbakkal sem.

Először a Moviet kellene kitanulnod mert addig nincs értelme a 2.pályára lépni míg az 1. nincs meg . (tudod ahogy a játékokkal van )

2010. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt keresgélhetsz

[link]

meg itt is.

GOOGLE

[link]

2010. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából megcsináltam egy tök jó videót movie makerrel, szóval azzal nincs gondom, értem mit hogyan kell. Csak nagyon lassú és leterhelt lesz már a kisebb videóktól is valamiért.

Köszönöm egyébként a tippeket!

Nézegettem én is google-ön keresztül, csak jobban szeretek tapasztalatot hallani róluk, mert többet jelent, mintha leszedek valamit, amiről még senkitől nem hallottam:)

2010. nov. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!