Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben hogyan oldhatom meg...

Excelben hogyan oldhatom meg azt, hogy egy cellába a mellette legordulo menubol lehessen értéket kiválasztani?

Figyelt kérdés
Az aktuális cella mellett meg kellene jelennie egy szurke négyzetnek kis, lefele mutató fekete háromszoggel, és ha rákattintok, megjelennek a felhasználó által elore beírt dolgok, amikbol választani lehet. Láttam ilyet, két éve info-n csináltuk is, de már elfelejtettem, hogyan kell. Orulnék, ha valaki meg tudná mondani, hogy kell. Kossz :)
2010. nov. 2. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
autoszűrő
2010. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez az. Ami nekem kell, az úgy mukodik, hogy a szurke gomb nem a cellában van, hanem mellette, és a legordulo menuben csak azok az értékek vannak, amiket én írok be elore (az autoszuronél olyanok vannak, hogy az elso 10, és hasonlók, nekem csak a számok kellenek).
2010. nov. 2. 17:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvaan :)
2010. nov. 2. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

bocsika akkor félreértettem

na mi volt?

2010. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem magyar, de még csak nem is angol az Office, úgyhogy kézzel-lábbal fogom mutogatni. Egy oszlopba beírom pl. a számokat 0-tól kilencig. A menusorban jobbról a 3. - flulrol az 5. - itt a legordulo menuben a 4., és forrásként a korábban számokkal teleírt oszlpot adom meg.
2010. nov. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!