Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetnék le e-mail...

Honnan tölthetnék le e-mail értesítőt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 16:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fejts ki bővebben, hogy mire gondolsz, mert gondolatolvasók nincsenek az oldalon, ez alapján kitalálni, meg lehetetlen.
2010. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olyan programot keresek ami jelzi, ha jött emailom, míg én mondjuk más oldalt nézek.
2010. nov. 3. 16:04
 3/18 anonim ***** válasza:
Ott az Outlook, ahhoz meg van Windows Gadget oldalra az meg jelzi.
2010. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha firefox böngésződ van, akkor ez a plugin pl jó erre: [link]


De van külön program is, ami a tálcán jelzi, ha jött valami:

[link]


Ha nem elég, akkor gugliban rákeresel erre: email notifier

és találsz még egy rakat progit.

2010. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Operát használok és olyan kellene ami csipog és megjelenik egy kis üzenetben. Ilyen fajta van? Ha van melyik az?
2010. nov. 3. 16:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt:

[link]


Ad hangot, meg minden.

2010. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
az operába van beépített,menü levelező és csevegőfiókok, hozzáadás, levelező, beírod neved e-mail címet, szervezet nem kell, Bejelentkezési névnél ahogy az oldal kéri, pl freeemailnél elég az hogy xy hotmailnél xy@hotmail.com, jelszó megint értelemszerű és ha nem tud bejelentkezni, akkor szerkeszd a már meglévőt és ott a hitelesítés fülnél egszerű szöveget válassz. bocs hogy tagolatlan sietek. jaaa meg asszem nem pittyeg csak feljön az ablak meg látszik az opera jelen az óra mellett hogy leveled van
2010. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
ja meg ha nem értesz vmit szólj majd később visszanézek
2010. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
csak megnéztem még gyorsan pittyegni is tud.azt meg szintén úgy hogy megcsinálod aamit írtam, aztán menü levelező csevegőfiókok kiválasztod aztán szerkesztés,,, bejövő fül és hangjelzés be kell neki tallózni egyet és megy is
2010. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a gmail notifier-t.Az úgy ha nem rögtön figyelmeztet hogy kaptam email,hanem kb fél percel utána az normális?
2010. nov. 3. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!