Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírus help? (Kérdésed túl...

Vírus help? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kiírt valamit a gépen hogy win32 balblalba, és utánaolvastam és malware van a gépemen, Malwarebytes' Anti-Malware ezt feltettem lefuttattam és 33 fertőzést talált.Letöröltem de nem szedte le. Mert most meg kiírja hogy aktív keverőeszköz csatlakoztatva és játék közbe nincs hang meg ilyenek.Szal nem törölte le...
2010. nov. 3. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol találta a MBAM a fertőzéseket? Fel tudnád tölteni valahova (pl toldacuccot.hu) a naplófájlját, majd belinkelni?

Futtathatod az ESET Online Vírusirtót is!


Milyen vírusirtót használsz?

2010. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ESET Onlinet most futtatom utána felteszem a naplófájlt. Amúgy ahányszor vírus volt a gépen mindig újra kellett tennem mert nem oldódott meg a probléma. Most kivételesen nemvolt fent semmilyen vírusirtó :S Amúgy előtte Eset smart securityt használtam.
2010. nov. 3. 22:06
 3/6 A kérdező kommentje:

C:\Documents and Settings\asd\Application Data\ltzqai.exe Win32/Bflient.K worm cleaned by deleting (after the next restart) - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temp\1305343.exe IRC/SdBot trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temp\3767776.exe a variant of Win32/Injector.DHH trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temp\419.exe Win32/Bflient.K worm cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temp\497.exe Win32/Bflient.K worm cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temp\957.exe a variant of Win32/Injector.DHH trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\W972LPZL\isis[1]._ IRC/SdBot trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\asd\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\W972LPZL\jasq[1]._ Win32/Bflient.K worm cleaned by deleting - quarantined

C:\Documents and Settings\NetworkService\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\TAOSSIYB\M[1].exe a variant of Win32/Injector.DLQ trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\RECYCLER\S-1-5-21-4724747785-1471446363-361367414-2216\syscr.exe a variant of Win32/Injector.DLQ trojan cleaned by deleting (after the next restart) - quarantined

C:\WINDOWS\cfdrive32.exe IRC/SdBot trojan cleaned by deleting - quarantined

C:\WINDOWS\system32\16.exe a variant of Win32/Injector.DLQ trojan cleaned by deleting - quarantined

2010. nov. 3. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig nem törölt rendszerfájlt.

A kukában talált valamit, az ideiglenes internetfájlok között; talált a Windows mappájában is, de az a kettő, nagyon erősen kétlem, hogy rendszerfájl lenne.

2010. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ugye utána újraindítottad a gépet? Mint ahogyan írja is, újraindítást igényel némelyiknek a megtisztítása.
2010. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
újraindítottam persze most elvileg törölt minden vírust mert semmi baj nincsmár Kössz mindenkinek
2010. nov. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!