Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell Counter Strike...

Hogyan kell Counter Strike Source-ban Surfölni?

Figyelt kérdés
Milyen billentyűparancsokkal, és milyen sorrendbe, hogyan? Ha esetleg kell hozzá valami cheat is lécci írjátok meg azt is. Előre is kössz a válaszokat!
2010. nov. 4. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha pl jobb oldalán vagy a csuúszos szarnak akkor nem ártnyomni az A gombot hogy nehogy lecsussz jobbra.
2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mivan!?
2010. nov. 6. 18:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha már arra vetemedtek hogy választ írtok legyetek olyan szívesek érthetően tenni azt! Köszönöm!
2010. nov. 6. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
XD msot arra gondolátl hogy hogy kell surfölni azon a hosszú 3 szög alakú izén?
2010. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy ám!
2010. nov. 8. 14:24
 6/11 anonim válasza:
te tiszta hülye vagy! Nomrálisan leírták...
2010. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, lehet hogy hülye vagyok, de akkor magyarázzátok már el, vagy adjatok egy szótárat hogy mit jelent az hogy idézem: "ártnyomni az A gombot hogy nehogy lecsussz jobbra." 1. Mit jelent at hogy átnyomni? Nyomjam meg annyira az A gombot hogy kiszakadjon a billentyűzetből vagy mi a f@sz? 2. Mindenki magából indul ki. Nagy valószínűséggel neked is csak a gép előtt nagy a szád... De mint már mondtam: Ha már válaszírásra szánjátok/vetitek magatokat legyetek szívesek olyan válaszokat írni amivel esetleg segíthettek is. Utolsó válaszíró sikeresen megmutatta hogy mekkora bunkó, mivel ahhoz volt esze hogy azt írja hogy hülye vagyok, de ahhoz már nem, hogy le írja hogy hogy kell Surfölni a CSS-be. Ahogy a kérdés is szólt. (Ugye itt látszik hogy ki a hülye!) De kedves utolsó válaszíró: Ha értelmetlen bunkómódi dolgokat tudsz csak leírni, akkor egyáltalán miért vetted a fáradságot hogy leüss 20 billentyűt amiből csak az derül ki hogy mekkora bunkó vagy? Nem értem hogy erre az oldalra miért csak a bunkók járnak?! Ha már van egy normális válaszíró az már csoda. Az első biztosan segíteni akart csak épp nem tudtam azt értelmezni.
2010. nov. 26. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
véletlenül sikerült eghybeirnom, az az akart lenni hogy nem árt nyomni az A gombot
2010. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Így már értem! :D
2010. nov. 28. 16:03
 10/11 anonim válasza:
KÖSZI NEKEMIS A VÁLASZOKAT ÉNSEM BIRTAM SURF-OLNI DE MÁR TUDOK
2010. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!