Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3-ban hibák? Segítség!

Sims 3-ban hibák? Segítség!

Figyelt kérdés

Letöltött Sims 3-am volt, frissítés után nem akart elindulni, mivel nem volt meg, újat töltöttem le, és azóta csak szívok vele. Nem akart elindulni. Találtam hozzá jó crack-et, el is indult, rendesen, kezdtem is a játékot, viszont jött az első hiba: eltűntek a személyiségjegyek, nem tudtam simet csinálni. Volt egy mentett állásom, játszottam azzal, és találkoztam a következő hibákkal: nincs jártasság, és olyan dolgokat sem tudtam csinálni, amik a jártasságokhoz, és a munkában a feljebblépéshez kellenek: nem tudtam edzeni, regényt írni, receptet tanulni, a gyerek nem tudta a háziját megcsinálni. Úgy voltam vele, akkor jöjjön a baba. Minden oké volt, kiírta, hogy jön, irány a kórház. Hát küldtem is a simemet, és mi történik? A kórház körül kering sim-órák óta, de folyton "kiteleportál", és a gyerek nem születik meg.

Mi a csudát csináljak? Jó, nyilván "ne töltsem le, hanem vegyem meg..." De nincs rá 10ezer forintom. Nem tud valaki olyan letöltést, ami rendesen működik?

Előre is köszönöm a segítséget!!!

Egy kétségbeesett Sims-rajongó


2010. nov. 4. 21:34
 1/1 anonim válasza:
[link] kiegészítőkkel együtt
2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!