Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PPS 2003-ba hogyan illesszek...

PPS 2003-ba hogyan illesszek be úgy mp3 formátumú fájlt, hogy azt ne csak az én gépemen játssza le, hanem ha e-mailben elküldöm a pps fájlt, más gépen is lehessen hallani benne a zenét is?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint ez a pps 2003 esetén már lehetséges. Csak azt nem tudom, hogy hogyan kell ezt megcsinálni...

Sürgős lenne.

Előre is köszi!


2010. nov. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak .wav lehet, mp3 nem. Az mp3-at viszont át lehet alakítani wav-vá,és akkor két kattintással már hozzá lehet adni a pps-hez és más gépén is szólni fog.

Jöhet a következő kérdés.

2010. nov. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Következő kérdés/kérés:D :

melyik programmal lehet úgy átalakítani az mp3-at, hogy wav fájlként ne 20 MB legyen?


(wav fájlt már tudok beszúrni...már csak a méret csökkentésére kellene megoldás.)

2010. nov. 6. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

A Hangrögzítővel szoktuk. (Start-Minden program-Kellékek-Szórakozás-Hangrögzítő)

1, Hangrögzítő:Fájl>Megnyitás (itt betallózzuk a mos még 20 megás wavot)-Megnyitás

2, Fájl>Mentés másként-Módosítás(rádiógomb)-(majd a lenyíló )Formátum: MPEG Layer-3

Attribútomok: 56 kbit/s- 24000Hz Stereo-6KB/mp


[link]


(bocs ha kicsit zavaros,de majd kérdezzél ha nem megy valami )

2010. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem Windows 7 van a gépemen. Megtaláltam rajta a hangrögzítő programot, de azon nincs olyan menüsor, ahol tallózni lehetne a tömörítésre szánt fájlt.

2010. nov. 6. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt a ***va életbe ! Igazad van ,megnéztem ,a win7 ben tényleg egy sokkal butább progit raktak mint ami az xp -ben van . Hát most mi legyen ? Esetleg megcsinálom a dalt Neked .
2010. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen az eddigi segítséget. Időközben átalakítottam egy ismerősöm XP-s gépén a dalt, így már az akadály elhárult.

Azért akartam mp3-as formátumú dalt beszúrni, mert a W7-ben nem tudtam tömöríteni a wav fájlt.... ez volt a fő problémám.


Jó azért a W7. :)

2010. nov. 6. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
okés
2010. nov. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!