Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet úgy beilleszteni...

Hogyan lehet úgy beilleszteni az önéletrajzba egy igazolványképet, hogy a fénykép vonalától kezdődjön a fejléc ( pontosabban az "Önéletrajz" szöveg, alatta pedig az első bekezdés:személyes adatok )?

Figyelt kérdés
Beillesztettem a képet, de csak alatta tudom elkezdeni a szöveget,mert a fénykép vonalába nem enged szöveget beilleszteni a gép.
2009. jan. 9. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
word: jobb gomb, kép formázása, és ott az elrendezést kell megváltoztatni. ha a képet hátra küldöd, enged szöveget írni a vonalába
2009. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szövegdobozzal csinálnám. De elvileg, ha duplát kattintassz a kép mellé, szerintem engednie kellene.
2009. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dupla kat a képen/Elrendezés/négyzetes
2009. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az utolsóval próbálkoztam,sikerült!
2009. jan. 9. 12:56
 5/5 Marika40 válasza:
Nem értem hogy,hogy kell beilleszteni,. nem értek még annyira hozzá mármint ehhez az egészhez.Valaki értelmesebben elmagyarázná,úgy hogy én is értsem bocsika.
2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!