Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy letöltött több gigás iso...

Egy letöltött több gigás iso file-ból milyen ingyenes programmal lehet kis méretű avi-t csinálni, anélkül hogy egy másik program segítségével mount-olnánk az iso-t egy virtuális drive-ba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha programot raksz fel, akkor nem mindegy hogy az egy mittomén ISO to AVI converter, vagy a Daemon Tools?
2010. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
winrarral kiveszed belőle a .vob klippeket. Hogy utána melyik programmal fogod összeilleszteni és tömöríteni - ízlés dolga.
2010. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FairUseWizard [link]
2010. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első választ nem értem. A DaemonTools-al mountolni tudom az iso-t, de utána át is kéne konvertálni.


A Winrart nem ismerem, de az csak akkor jó, ha vob-ok vannak? A Winrar ingyenes egyébként?


Jó lenne egyetlen erre alkalmas programot használni és nem kettőt.

2010. nov. 9. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ehhez gratulálok...olvasd el a harmadik választ...
2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, látom, az első kettőre válaszoltam.
2010. nov. 9. 16:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem működik jól a FairUse. Az egész iso-t kijelöltem és 700 Mb-ra állítottam, hiba nélkül lefutott, de mégis csak egy 150 Mb-os videót csinált, amin csak az első rész szerepel.
2010. nov. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!