Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinaljak? Notebookomon...

Mit csinaljak? Notebookomon atakarom instalalni a windows xp-t, ugyanazt akarom beletenni, mint ami most van. A mostani egy kicsit cseszekedik.

Figyelt kérdés

Na mindegy, a kerdesem az h mit lehet csinalni, ha a windows xp nem enged bele a windowsba, csak mint vendeg, es nem mint adminisztrator. Mit csinaljak?

JA es a notebookom kicsi, szoval nincs benne cd-rom.

Probaltam mar boot programot is bele, de kiirja, h jelentkezzek be mint adminisztratot. Pedig en semmilyen jelszavat nem allitottam be. Lehet h az antivirus allitott valamit be?O kuldott valami kodokat a gepbe, es azert tudok csak bejelentkezni mint vendeg a sajat gepembe?


2010. nov. 9. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs CD/DVD olvasó nem fogod tudni újratelepíteni a wint..elvileg lehet pendrive-ról de az bonyolult..
2010. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah és ahogy leírtad abból arra következtetek h lővésed sincs erről..kérj meg vkit aki ért hozzá
2010. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne, ha valakinek elvinnéd, hogy csinálja meg. Az biztosabb.
2010. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. en nem ertek hozza, de aki csinalja a gepem, az igen. Csak a gep semmit nem enged meg. Ha kiakarunk vmit torolni vagy atallitani, kiirja h nincs jogunk hozza es jelentkezzunk be mint adminisztrator. Es jelszavat ker, pedig soha nem allitottunk be semmi jelszavat. Ugy nez ki h a nod eset antivirus csinalta ezt, h vedje a gepet.
2010. nov. 9. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
windows újratelepítése a BIOS-ból történik..nem kell hozzá rendszergazda jelszó!
2010. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!