Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter strike source non...

Counter strike source non steamesen hol birom letolteni?

Figyelt kérdés
nem szoktam ezzel kapcsolatosan feltenni kerdest de 6 ot letoltottem es eggyik se ment regen a haverom adott egy counter stirke source versiot de azt mar letoroltem abban a game-monitor on kellet nezni serokat es a favoriteban beadni meg vmit be kellet irni a consoleba csak elfelejtettem kerlek titeket linket kuldjetek amirol tudjatok hogy jo meg ha valaki esetleg tudna azt amit be kell irni a console ba akkor irja le legyszives (az ilyen vedd meg valaszoloknak annyit hogy 1 vagy 2 het mulva megunnam azert nem dobok ki 20 penzt)
2010. nov. 11. 04:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs de még az írásodra is fájdalmas ránézni. Tudom hogy neten vagyunk de azért valamennyit adjál rá a helyesírásra létszi.
2010. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oke akkor te is a letszi nem letszi hanem legyszi -.- eletemben nem tanultam magyar nyelvtant mivel nem magyarorszagon notem fel ez van en tudok mas nyelven beszelni te meg nem tudsz olyan szinten beszelnia zon a nyelven na de mar meg van de a fo kerdes inkabb az lenne hogy mit kell beirni a consoleba ahoz hogy ra connectingoljak a serokra???
2010. nov. 11. 16:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a gyors es ertelmes valaszokat bekaphatjatok ti rohadek kommunista zsidok
2010. nov. 12. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!