Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utólag lehet a movie maker-el...

Utólag lehet a movie maker-el készített kisvideót módosítani?

Figyelt kérdés
Csináltam egy kisvideót, de mikor már elmentettem és visszanéztem jöttem rá, hogy javításra szorul. EGy képet nem jó helyre tettem, és a zene se halkul a végén....Remélem nem kell újra csinálnom. A projekt megnyitására nem nyitja meg az elmentett videót. Van más megoldás?
2010. nov. 11. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg bővebben? :)

2010. nov. 11. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
nincsen. a videót nem, csak hamegvan a projektfájl
2010. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megvan a gépemen. Próbáltam úgy is, hogy importálás gyűjteményekbe, de kb. a vieóban található képek felét töltötte be.
2010. nov. 11. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is az inportálásra gondoltam
2010. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az már megvolt. Közben arra is rájöttem, ha ráhúzgálom egyesével a videó sávra és elindítom, akkor megvan az összes kép.

Amit már sikerült megoldanom még, hogy a végén elhalkítottam a zenét. Azonban még egy képet kéne áthelyeznem, mert nem jó helyre tettem be. Ezt tudja valaki, hogy csináljam? Egyesével nem jelentek meg a film sávon a képkockák..akkor egyszerű lenne odébb húzni, de így hogy?

2010. nov. 11. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:

az elmentett videó nem egyenlő a elmentett projekt-tel.

ha tovább akarod szerkeszteni későbbiek során akkor a elmentett projektet kell betölteni.

2010. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már felkutattam az egész gépet...honnan tudom a projektet előszedni? Csak a videót találom. Valami módja csak van, hogy megnézzem hova menti a gép. Segítsetek...légyszi ...
2010. nov. 11. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:

amikor készítetted a filmed akkor mentettél egyszer is olyan hogy projekt mentése???

ha igen akkor ilyen fájl kiterjesztésűt keress.

cím.wlmp


vagyis a WLMP kiterjesztést keresd a gépeden ha van akkor az a mentett projekt amit ha a movie makerrel betöltesz tovább tudod szerkeszteni...

2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs a gépemen ilyen kiterjesztésű fájl. Legközelebb majd jobban odafigyelek erre. Köszönöm a segítséget.
2010. nov. 13. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!