Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetném le a...

Hogyan törölhetném le a gépemről és a netemről is a "sweetIm" nevű programot?

Figyelt kérdés
Elég viccesnek tűnik, de anyám "véletlenül" feltelepítette, és nem tudom hogyan kell letörölni, már borzasztóan idegesít, mert sehol nem találok róla semmit. Légyszi, segítsetek! Előre is köszönöm!
2010. nov. 11. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
Vezérlőpult programok telepítése és eltávolítás megkeresed a listában a programot és eltávolítás ennyi :)
2010. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Hát marhára nem ennyi.

Nekem az öcsém tette rá a gépre, és sehogy nem tudom egyelőre eltűntetni ezt a sz*rt...

Most ezzel próbálkozom

[link]

2010. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem így minden megy (vagy ha nincs benne a listában akkor megkeresem és direktbe törlés)
2010. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Szerencsére már megoldottam a dolgot, sikerült mindenhonnan eltüntetnem.


14:54es ha nem sikerülne letörölni, próbáld meg amit én, nekem sikerült, remélhetőleg neked is fog.

Netről így töröltem le: Eszközök--> Kiegészítők, ott kikerestem a programot és eltávolítottam.

Gépről meg Vezérlőpult--> Programok módosítása vagy eltávolítása (itt is kikeresni a programot, nekem 3 is volt belőle, külön az msn, firefox és internetExplorer miatt, mind3at eltávolítottam)

2010. nov. 13. 18:25
 5/31 anonim válasza:
Köszönöm szépen! Nekem is ez volt a problémám és megoldódott! :)
2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 ByaByaLady válasza:
90%
Jajj köszönöm!Az életemet mentettétek meg!Azt hittem hogy az őrületbe kerget az a hülye szar sweetIm!Köszönöm szépen!!!
2012. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
90%
ÚRISTEN de hálás vagyok^^" megőrültem ettől a sz.rtól, és sehol nem találtam hogy lehet letörölni. X___________X köszönöm!!:DDDDD
2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
igeeen végre! köszi :) már nagyon idegesített :D
2012. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem vele,de igy sikerült.Google bővítményekből eltávolítottam.Programok telepítéseknél nem is sweetIm néven hanem egy My előtaggal társulva lett meg.Ezután még a program Fileben benne maradt.A jó istennek sem ment ki .Csökkentett üzemmódban sikerült,úgy örültem neki mint majom a farkának,mert rendkívül idegesítő volt.
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
100%
nekem is sweetimem van a chromeon is meg a mozzilián de én a gépemből mindenhonnan töröltem csak a neten van rajta a facebooknál és nagyon idegesít és lassítja a netet hol tudnám eltüntetni?
2012. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!