Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó tartalomletöltő...

Milyen jó tartalomletöltő plugin van Chrome-ra?

Figyelt kérdés
Olyan, mint a Firefox-nál a Downloadhelper, nem külön lejátszóprogram, vagy webhely, csak egy kis ikon, ami rögtön jelez, ha talált valami érdemes embeddelt kódot, és le lehet tölteni. Szinte bármilyen videomegosztóról lehet vele szedni, de zenére, online filmre, vagy flash-re is alkalmas. Chrome-ra nincs ilyen?
2010. nov. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nézzél körül, biztosan van.

[link]

2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
El kell keserítselek: "kismillió" plugint kipróbáltam, de egyik katasztrofálisabb volt, mint a másik. Sajnos. Mert "kiszerettem" a Firefoxból, és "beleszerettem" a Chrome-ba. Így azonban, amikor le szeretnék tölteni valami videót, kénytelen vagyok Firefoxszal menni... :/ Rendszeres időközönként ismét keresgélgetek, de sajnos mind a mai napig eredménytelenül.
2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez van a Chrome-ban.

[link]

2012. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!