Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7en elindul a Call of...

Windows 7en elindul a Call of Duty 2?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd Win7re váltani, és érdekelne hogy azon elindul e.
2010. nov. 11. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne indulna el?
2010. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem voltam benne biztos hogy gond nélkül fog e menni, mert vannak régebbi játékok is.Leginkább a multi része érdekel.
2010. nov. 11. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy elindul rajta minden. A multi is.
2010. nov. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Elindul, de van pár csavar. Én pl. Windows 7 Ultimate 64-bit alatt használom.

A telepítő DVD behelyezésekor, nálam kapásból hibát generál az autorun.exe Ezt úgy oldottam meg, hogy a tálca behúzásakor folyamatosan SHIFT -et nyomtam (ekkor ugyanis nem indul el automatikusan a telepítés). Majd megkerestem a setup-exe -t a DVD-n, és azzal indítottam telepítést.


Miután felraktam, utána sem indult még. Csak fekete kényernyőt kaptam. Ennek megoldása az volt, hogy a parancsikon tulajdonságainál a kompatibilitás fülön, Windows XP SP3 kompatibilis üzemmódba futtattam. Azóta gond nélkül fut. Persze nekem ugyan ezeket 64-bites Vista alatt is meg kellett játszanom. A 32-bites változatokról nincs tapasztalatom, de szerintem ott sem úszod meg ezt a rituálét.

2010. nov. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!