Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újrarakom a gépem (win7)...

Ha újrarakom a gépem (win7) akkor törli minden adatom?

Figyelt kérdés
Mikor felraktam a win7-et a D-re raktam, és azon volt minden adatom, mégsem törölt le semmit se. Ha most megint újrarakom, és úgyanúgy a D-re rakom a windowst, akkor törli a dolgaim? Ja, és hogy lehet megcsinálni, hogy újrarakja? Mert előzőleg csak feltelepítettem, de még fentvan rajta állítólag a Vista is. Előre is köszi!
2010. nov. 12. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

újrarakáskor csak a windows ban tárolt dolgaid vesznek el (ha nem mented le őket előtte!).

szóval msn, meg könyvjelzőid, feltelepített játékok, programok vesznek.

ürítsd ki a C-t és rakd oda újra a 7-et

2010. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó ég, büdös nagy káosz lehet azon a gépen (hacsak nem c-n van a vista, és win 7-t automatikusan bootolja).

A helyedben ott kezdeném, hogy vennék egy külső winyót, vagy egy doboz dvd-t, vagy valamit, amire kiírom az adataim, aztán win telepítő be, újraparticionálás, és mindent formáznék. A szemetek letakaritásának ez a legkézenfekvőbb módja.

Ha már te rakod össze a gépet, jó, ha tudod, mi és hogy van rajta, és persze nem ártana, ha valami rendszert állítanál fel, mit és hogyan.

Mikor először felraktad, azért nem törölt le semmit se, mert a d-n nem volt oprendszer, ezért csak simán felpakolta magát. Ha most újratennéd ugyanúgy a d-re, vagy rinyálna, hogy 2 oprendszer nem fér meg egy partíción, vagy formáznod kellene. Vagy a c-re rakod, azt formázod, de akkor visznont a d-ről le kellene szedni a másik win 7-t, ami csak formázással megy, szóval adatokat a c-re kéne menekíteni, aztán d-t formázni... Persze ez is egy megoldás, de szerintem egyszerűbb, ha mindent pucolsz úgy, ahogy van, és nulláról újrahúzni az egészet...

Win7 (újra)telepítéséhez annyira csak olvasni kell tudni

2010. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!