Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy filmet olyan...

Hogyan tudok egy filmet olyan formátumba konvertálni, amit az MP4 lejátszóm le tud játszani?

Figyelt kérdés

Orion OMP4-206 típusú MP4 lejátszóm van, de akármilyen formátumba konvertálom a filmet nem játsza le. Ha vki tud olyan programot, amellyel át lehet konvertálni olyan formátumba, h működjön, az kérem írjon. (Próbáltam: Super Video Converter-rel, AVIConverter-rel, Videolan VLC-vel)


Előre is köszönök minden választ


2009. jan. 10. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mindenképpen AVI-ba kellene, csak azon belül nem tom, h milyen codec, stb. kell
2009. jan. 10. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
ÉN FORMAT FACTORY T HASZNÁLOK MINDENRE JO LETÖLTHETÖ NETRÖL
2009. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Total Video converterrel, vagy AVS-el, vagy bármi mással mpeg4-es avit kell készíteni a lejátszó által támogatott felbontásban. Képernyő mérettől függően mondjuk 320*240-ben.
2009. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:

utánaolvastam csak neked fórumokon és kettő dolgot találtam:


AMV fájlokat játszik le, lényege hogy AVI állományokat AMV-be kell átkonvertálni és ehhez külön ilyen konvertáló program szükséges.itt a program:

*****


és még egy oldal másik programhoz:

[link]


valamelyik biztosan jó lesz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, sajnos egyik sem használt, de nem adom fel...
2009. jan. 12. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hi!


Nemtom mennyire aktuális de hasonló problémával küszködtem. Szintén Orion szintén omp csak nem pont ez a típus.


A jó beállítások nekem ezek voltak:

320x240

20 Frames/second

432KB/s

xvid codec

44 KHZ

mp2 audio codec

128 kb/s


A program ami megcsinálta, azpedig ez:


[link]


Ebben a fórumban sok minden ajánlás volt, de most nem megy, érdemes visszanézni rá később, és lehet megtalálod pont a Te típusod

2009. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


A fórum linkje: [link]

2009. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!