Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mentsek nagy képfájlban...

Hogyan mentsek nagy képfájlban photoshop cs4-en?

Figyelt kérdés
ha egy képet mentek az exportban nem tudom mékre kattintsak hogy a kép eredeti, nagy méretében mentse el és lehetőleg ne valami olyanba hogy nem tudom képfájlba menteni /erre formatfactory-t használok/
2010. nov. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet. Photoshopban mért Exportba akarsz menteni? Ott a "mezei" Mentés másképp, és válogathatsz a formátumokban. Csak ha nem zárod be a rétegeket, akkor nyűgösebb a mentés, ám továbbszerkeszthető marad a kép. De még ekkor is el tudod menteni jpg-be, mérettől függetlenül. Ha beírod, hogy végülis mit akarsz elérni, akkor pontosabban válaszolok
2010. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igenn elég furcsán fogalmaztam azt akartam mondani hogy hogy mentsem a képet jpeg fájlba /mármint nem a photoshop munkát érted/ mivel angol nem tudom el tudod e mondani hogy mire lépjek mire kattintsak stb...
2010. nov. 15. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
ja igen és akkor a kép eredeti méretében menti vagy be kell állítani hogy mekkora legyen pl: 1200*1000 vagy 120*100 és ha be kell állítani hol?
2010. nov. 15. 19:43
 4/4 A kérdező kommentje:
ja hogy a save as - mentés máskéntnál ki lehet választani? tényleg nem is vettem észre nekem eddig photosop nemm tudom mire volt állítva köszike már tudok KÖSZI!
2010. nov. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!