Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 7 - Black Ops...

Call of Duty 7 - Black Ops XP-n Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek Windows 7 em volt de ott akadt kicsit a cod7 most felraktam XP-t és videókba van hang csak miért van?:S Nem hangkártyám van ... hanem BOSE USB hangfalaim (térhatás 5.1/7.1) Win 7 en volt hang.. Lécci help:S
2010. nov. 13. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nincs jól MEGFOGALMAZVA tök hülyeség amit le írtál. videókba van hang csak miért van? ez milyen hülyeség. ebben nem lehett segiteni elöszőr fogalmazd meg helyesen meg nem értem mért raktad fel azért az xp hogy jobban mennyen xD elég lett volna lejeb tenni a grafot
2010. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a gondja, hogy nincsen hang neki a játékban csak a játékban lévő videókban. Nekem is ez a gondom. Nekem win 7-et van.
2010. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok meg van oldva a probléma.

Megkeresed a mappát ahova telepítetted és azon belül a Redist mappát, azon belül a DirectX mappát és a benne léveő setup.exe indítsd el. A telepítés után jó lesz. Nekem már működik.

2010. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
KÖSZI:D
2010. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szakál H. Róbert válasza:
Nekem is ez a problémám, nincs hang a játékban.Megnyitom a Redist mappát, ott a DirectX setup-pal próbálom telepíteni a cuccot, de nem sikerül. Majdnem végig ér a zöld csík, de egy helyen megáll és azt írja: An Interal System Error Occurred.
2019. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!