Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megbüntethetnek? (infó lent)

Megbüntethetnek? (infó lent)

Figyelt kérdés
Avast próbaverziót leszedtem, majd késöbb szereztem rá kódot azzal regisztráltam. Automatán frissíti, ezért megbüntethetnek hogy nem eredeti? Vagy hogy van ez, onnan nagyközpontból le tudnak szedni, hogy nem vettem meg?
2010. nov. 14. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolkozz fél m.o megbüntették volna már
2010. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezaz, szerintem a fél világot, most nem számít nekik 100.000Ft vagy nemtommenyi :S
2010. nov. 14. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az avast ingyenes ;) úgyhogy nem valószínű hogy megbüntetnek.
2010. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van egy 35 és egy 55 euros verziója is, világos, hogy ezek többet tudnak. De egy átlagos felhasználónak a freeware/ingyenes/ tökéletesen elég.

[link] Első oszlop! Ha ezt töltöd le, akkor beállithatod, hogy csak évenként kell ingyen megujitanod

2010. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd meg az uninstaller tool-jukat, és szedd le vele a vírusirtót.

Majd rakd fel az INGYENESET (avast! Free Antivirus), és azt regisztráld(jobb gomb a tálcaikonon -> regisztrálási információk).

Bármi lehet abból, hogy warez vírusirtót használsz, pl. egyszer csak nem frissít tovább, és nem veszed észre.

2010. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!