Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy készítsek Sony Vegas -al...

Hogy készítsek Sony Vegas -al 4:3-s képarányú HD videót?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 16:9-s képaránnyal megy, de olyat szeretnék, hogy 4:3-s legyen, de ne úgy, hogy 16:9-ben legyen 4:3-s! Vagy esetleg ez nem megoldható? (720p -ben)
2010. nov. 14. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
DE,megoldható, ezen én is gondolkodtam,ezért neki álltam feltérképezni az effecteket,meg is találtam egy bizonyos ..... úh...hát most nem találom,de ha végignézed a media FX-bart akkor találsz majd egyet,ami megkérdi,h mekkorra felbontást akarsz+ minél jobb minőségű vidikkel dolgozol,annál job lesz a vége...bocsi,h most nem tok választ adni...csak részben,de majd ha megtalálom h mivel lehet leírom :)
2010. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NA megtaláltam hogy hogyan lehet (az előző vok :D)

ha új vidit csinálsz,akkor ott kérdezni fog tőled pár dolgot,látsz mnajd egy olyat,hogy multimedia visdeo.... satöbbi...na ott letekersz és a HDV 720* satöbbi re ha rámész,akkor HD videód lessz!... pl nézd meg az én HD tesztemet,akkor meglátod h megy XD

link: http://www.youtube.com/watch?v=kL4Z02_5qVw

2010. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is oké, de ezt akkor te nem érted én meg bután fogalmaztam, már rájöttem hogy ezt mindenféle videó konvertáló progival készítik, de köszönöm!
2010. dec. 4. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Őőőőő...oks XD
2010. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!