Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A lementett MSN-üzeneteket...

A lementett MSN-üzeneteket egybe lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam az automatikus mentés helyét MSN-en. Így más mappába kezdte el menteni a gép a beszélgetéseket. Arra vagyok kíváncsi, hogy vajon az előző beszélgetésekkel össze lehet-e kapcsolni, azzal, amit az előző helyre mentettem. Úgy, hogy az MSN-partner ugyan az.
2010. nov. 14. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ha átmásolod a régi mentést oda ahova újakat mented és ugyanazon a néven fogja menteni akkor szerintem folytatja! nemtudom 1 próbát megér
2010. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első ötlete működhet, viszont amiket azóta naplozott, el fognak veszni, sztem azt össze se tudod fűzni.

Ha jól emléxem xml fájl-ba ment, ugyh ne piszkáld a tartalmát.

2010. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá, akkor az xml fájlokat össze tudod fűzni, ha nem, akkor hagyd őket valamilyen más néven meg, ha fontosak vagy egy másik mappában.

Amúgy sztem nem bonyolult összefűzni őket, csak érteni kell hozzá :)

2010. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!