Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az új...

Famousboy kérdése:

Mi a véleményetek az új MSN-ről? Windows Live Messenger 2011

Figyelt kérdés

Frissítettem az egyik MS programot és jött vele az új MSN is, ekkor tudtam meg, hogy van új. Szerintem jó ötlet, hogy fészbúkszerűvé alakították és hozzá lehet szólni a kiírásokhoz, illetve mindenkiről megjelenít valamilyen tevékenységet. A nickneveket is teljes igazi nevekre cseréli a rendszer, de aki a régi MSN-t látja az az utoljára használt nevet látja. Én csak az új szmájlikkal nem vok megelégedve, nagyon idegesítő fejük van. xD


Nektek mi a véleményetek róla?


2010. nov. 14. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan, én nem használom mert nem kompatibilis az xp-vel, hogy cseszné meg a microsoft.
2010. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi bajom, de a régit nem is használtam, úgyhogy nincs is viszonyítási alapom.
2010. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hagytál ki semmit hogy XP-d van.

Én felraktam, de azzal a lendülettel töröltem is le.

Egy rakás SZ*R!:)

2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
utolsó kommentelővel egyetértek. szar de nagyon :D
2010. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én még a 2010-est sem tuttam letölteni nem hogy még a 11-et.
2010. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lassabb, mint a régi verzió, és nálam a hangbeszélgetés nem működik rendesen, gyakorlatilag annyira akad a hang, hogy nem tudok egyáltalán beszélgetni a partnerrel.

Amúgy nem nagy szám, van benne facebbok integráció, meg egy-két új bizbasz, de komoly újdonságot nem tartalmaz.

2010. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt tudod letölteni: http://www.msw.hu/letoltes/245-windows-live-messenger-10-2010-2011-magyar-vegleges.html


<a href="http://www.msw.hu/letoltes/245-windows-live-messenger-10-2010-2011-magyar-vegleges.html">Windows Live Messenger 2011 letöltést</a>

2010. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tissemsilt válasza:
Hat mindenkeppen erdekesnek mondanam!!
2010. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én azt hittem mikor először megláttam, hogy valami régi szar. Maradj a régieknél. Nem nagy eresztés ...
2010. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egy szóval: Fos. Televan mindenféle hülyeséggel, mindenkinél azt a nevet írja ki, amit megadott regnél, plus sincs hozzá. Nálam kb 20 percet volt fent.
2010. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!