Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet "lejjebb venni a...

Hogy lehet "lejjebb venni a beállításokat" ha akadozik a játék? :/

Figyelt kérdés
az a gond h leszedtem egy játékot (gta4) és ha elindítom akkor nagyon lassú és akad... már próbáltam átállítani a képernyőfelbontást :D lehet h ez hülyeség volt:D....már nagyon idegesít mert kb egy napig ültem itt amig lejött a játék és újrakapcsolgattam a netet félpercenként....előre is köszönöm a választ és bocsi ha rossz helyre írtam :D
2010. nov. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább rakd fel a patchet
2010. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leginkább a grafikus beállításokkal próbálkozz. Nem elég, hogy leveszed a felbontást, minden más effektust is le kell venni. Ne legyen anizotrópikus szűrés, az anti-aliasing legyen bilinear vagy trilinear. Ilyenek.

Általában "Advanced settings" címen kell keresni.

2010. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze akadhat azért is, mert kevés a memória. Azon viszont tényleg nem segít semmi.
2010. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!