Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha túlságosan lekicsinyítettem...

Ha túlságosan lekicsinyítettem a képet és ettől tönkrement akkor mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Az egyik képemet kosebre akartam csinálni , de túlságosan elméreteztem akkor pixeles lett( vagy nem tudom hogy mondják) Vissza lehet ezt még csinálni?
2010. nov. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, egy enhancement programot kell rárakni, mint ami például itt van:


http://www.youtube.com/watch?v=Vxq9yj2pVWk

2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha elmentetted pixelesen akkor valószínűleg nem, ha nincs meg az eredeti
2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Photoshoppal próbáld meg átméretezni, nagyon jó szűrői vannak. De azt az információt, ami elveszett a képen, már semmi nem állítja vissza.
2010. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha túl kinagyítottad ( ettől lett pixeles), és el is mentetted, akkor belemész oda, ahova rakta a gép a képet. És megpróbálhatod lekicsinyíteni. Ha meg nem is mentetted el, csak kiléptél, akkor nem is történt a képpel semmi. Valami jó nő volt?
2010. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kép kicsinyítésnél nem,csak nagyításnál veszt a minőségéből.

A rossz minőségűt visszaállítani eredetire nem lehet.

2010. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!