Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha telepítettem egy hardvert,...

Ha telepítettem egy hardvert, amit aztán a vezérlőpultban eltávolítottam, akkor miért nem kell újra telepíteni, amikor megint csatlakoztatom a géphez?

Figyelt kérdés
Ha a programot tehát töröltem, hogy lehet, hogy a hardvert köv alkalommal felismeri a gép????(t-mobile internetről van szó)
2010. nov. 15. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen internetről van szó. A gép, amikor törölsz egy programot róla, csak a címet törli. Aminek nincs címe, azt a processzor nem látja. De valójában ott marad, és felülíródik, egy uj telepítéskor. A regisztriben ott maradnak a bejegyzések, egy email kliens törlésénél a címek, stb. És ugye vannak az időkorlátos progik, amit le kell törölnöd, vagy megvenned. Nos ha egy ilyent nem elég alaposan törölsz, midig ott hagyja nyomát, és nem engedi, hogy újra használd...Ezek az ottmaradt dolgok, helyreállíthatók. Krimikben sokszor használják is...
2010. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ

de remélem ezek nem lekövethető dolgok laikus számára, mert a barátom megtiltotta, hogy legyen netem, és ha átjön csak a vezérlőpultban tudok törölni, de ő át szokta nézni az összes meghajtómat

remélem rejtett fájlként maradnak nyomok.

szerinted?

2010. nov. 15. 21:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Ő ezt nem fogja látni. Ne haragudj, de megkérdezem, hogy a barátod, milyen alapon tilt meg neked bármit is, és mit jelent az, hogy átnézi a gépedet, hogy esetleg merre jártál? Mi vagy te, valamilyen rab? Ez olyan dolog, mintha leellenőrizné a naplódat, a bugyidat, a cipődet. Nagyon furcsa dolog.
2010. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

féltékeny

és ki tudja, lehet ő olyanokat csinál neten, amiről jobb ha nem tudok és magából indul ki, hogy ennyi erővel én is csinálhatnám

nem tudom

2010. nov. 16. 19:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de neked ez így jó? Mi lesz, ha komolyra fordul a dolog? Erényövet rakat rád, meg bezár egy toronyszobába?

Van egy dal: "menekülj, amíg nem késő"

2010. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

így hogy sunyiban kell neteznem, így nem jó

többször is korlátoz dolgokban

de hogy mi az, hogy komolyabbra fordulhat ez, ezt nem értem.

meg a menekülést sem, más meg lehet mégcsak nem is törődne velem, hol vagyok, mit csinálok

az se jobb

2010. nov. 17. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon fiatal lehetsz. Ez a gondoskodás egy szülő részéről természetes, de a házasságban, vagy az együttélésben nem. A féltékenység betegessé is tud válni. Viszont ha ez neked így jó, akkor nincs mit tenni. Remélem boldogok vagytok, lesztek.
2010. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

azon kívül, hogy nem lehetek külsőre olyan, amit szeretnék és mélységesen csúnyának látom magam (pl nem festhetem a hajam, nem járhatok szoknyában, stb)és mindez mellett más csajok után forog, nos ezt leszámítva semmi bajom nem lenne ezzel a kapcsolattal

ami fenti dolog önbizalomhiányból is eredhet, nem feltétlenül a párom okozza (pl más természetes hajjal gatyában is szépnek látja magát, én nem)

de köszi hogy írtál, meg válaszoltál :)

neked is minden jót

2010. nov. 18. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
2010-ben ez hihetetlen. Írjál, ha van kedved, vagy kérdésed.
2010. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

SOS!!!!

szóval mégegyszer

ha installálom a t-mobile hardvert (még meg is kérdezi, biztos mindent, minden alaklmazással-vagy nem tudom mivel törli???-én RÁnyomtam igen)

akkor ha visszateszem, miért írja ki, hogy már telepítve vaaan?

habár annyira nem gáz a barátom előtt, amíg nincs bedugva, nem tűnik fel, hogy használtam

átnéztem a gépet, de még cash fájlokat sem találok sehol (nincs rejtve most semmi)

explorerem van kikészít ez is

a mozillában simán megvannak a cash fájlok

keresővel is kerestem (a rejtettekben is) és semmi olvasható mappa

cash van

meg trash meg minden, de kódolt fájlokkal

sima előzmények törlésével nem kellene eltűnniük ugyan...

köszi köszi köszi, hogy segítessz :)

2010. nov. 18. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!