Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Nero StartSmarttal lehet...

A Nero StartSmarttal lehet rippelni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Most nincs fenn.

Ha BurningROM-ra tudsz váltani, akkor tudsz rippelni zenét. Ha nem ragaszkodsz a Néróhoz, ami egyébként nem egy túldicsért erre a célra, ajánlom a BonkEncodert magyarra is állítható és minőségi mentést csinál, persze 320-as bitrátával a legjobb. Egyszerű.

[link]

2010. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike kipróbálom
2010. nov. 17. 03:04
 3/5 A kérdező kommentje:
A Jet Audióval próbáltam szerintem, jó lett, utána irány az Audacyti sikeres volt, a Néróban hiába kerestem a rippelés feliratot nem láttam. Nem feltétlen ragaszkodom a Néróhoz egy a lényeg jó legyen a minőség és a program könnyen kezelhető legyen, még egyszer köszi :)
2010. nov. 17. 03:37
 4/5 anonim ***** válasza:

JetAudio dicsért program, biztos jó minőséget csinált. Az Audacity-re való utalásod nem értettem, mire gondoltál?


Egyébként a legjobb rippernek az EAC-ot mondják. Spécibb oldalakra, csak ezzel készült anyagot lehet feltölteni.

Ha érdekel>>> [link]

Első olvasásra nem egyszerű.

2010. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Jet Audió,nagyon jó kis program nekem Basic 7.0.5 van fent.Vannak újabb változati is. A Format Faktoryt, és az Audiacityt biztos ismered.

Köszönöm a programokat, jó tudni, hogy melyik miben erős.kérdésedre válaszolok miért nem egy videókészítő programban importáltam.


Felmásoltam a gépre egy audió cd-met átakartam importálni az Audiacytiben a program kiírta tessék előbb rippelni.Mert nem tudja kezelni így a program.


Próbáltam Format Factoryval is, de nem érzékelte a gép.

Lehet tudná, csak én nem állítottam be jól valamit

Életemben nem rippeltem még,kíváncsian vártam mi történik

nagyon meg voltam vele elégedve. Ez a kis történet.


Nagyon sokat tanultam már ezen az oldalon, jó tudni, hogy vannak segítőkész emberek is mint te.

Kösz még egyszer a segítségedet :)

2010. nov. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!