Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Media Player lejátss...

A Windows Media Player lejátssza a . Flac kiterjesztésű fájlokat? Lossless, ha jól tudom.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

én azon is meglepődök hogy az mp3-at egyáltalán lejátssza... használj inkább winamp-ot, az a biztos.

egyébként meg nem tudom, de hidd el a winamppal jobban jársz.

2010. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Le...csak kell hozzá ffdshow..Az a szar Winampot meg felejtsd el ,teleszutykolja minden felesleges marhasággal a géped..A WMP pont jó zenét hallgatni.
2010. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl mivel...? amúgy nekem mindegy, csak egy javaslat volt. a wmp fapados, de akinek jó az is...
2010. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pl winamp agent-el,meg a kérdés a WMP-re vonatkozott..nem arra,hogy ki mit ajánl.
2010. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a WinAmpra szavazok, ha normálisan beállítod, akkor nem szemetel tele semmit semmivel. A fentebbi felhasználó nyilván maga sem tudja, hogy mit csinál.
2010. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nos igen, a winamp telepítésénél ki lehet választani hogy mit telepítsen és mit ne, nem csak nyomkodni kell a nextet.. :)
2010. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Foobar 2000
2010. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!