Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok telepíteni egy...

Hogyan tudok telepíteni egy fájlt, amit betettem a Daemon Tools-ba?

Figyelt kérdés
Korábban már használtam, akkor Sims 2-nél, és alapból elindult a telepítés. Most viszont a Pokoli Szomszédok 6-ot próbáltam feltenni a gépemre, sikertelenül. Berakom a Daemon Tools-ba, de nem csinál semmit. Hogyan tudom elindítani a telepítést?
2010. nov. 17. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

a daemon tools az tulajdonkeppen egy virtualis meghajtot csinal



olyan mintha egy CD lejatszot epitenel a gepedbe... csak "virtualisan"


amikor csatalkoztatsz valamit (bemount-olsz egy image fajlt) akkor letrejon egy meghajto


tehat keress mondjuk (windows eseteben..gondolom nem linuxod van) a sajatgepen (computer) egy uj meghajtot .. valami betujellel C: D: gondolom foglaltak..vinyonak/cd-nek E: F: H: vagy vmi


szoval keresd meg az uj meghajtot a sajatgepen, es nyisd meg..keress rajta vmi setup.exe / install nevezetu fajlt... ha lenne "autorun" akkor elvileg mikor mountolod akkor ugyanugy ki kene adnia a windowsnak egy kis ablakot hogy micsinalsz vele.. mint mikor 1 cd-t beraksz a meghajtoba


de ezekszerint ezzel a szomszedok 6-tal nem sikerult... ez most mi? jatek? vagy film?


mind1..mindket esetben keress 1 uj meghajtot a sajatgepen... vmi betujellel... es ott nyisd meg vagy jobbgomb/inditas..stb..

2010. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szoval roviden a daemon tools olyasmi mintha egy uj CD meghajtod lenne.. amikor pedig valamit "beteszel" a deamontoolsba, akkor olyan mintha betennel egy CD-t a lejatszoba... nembiztos hogy magatol elindul.. meg kell keresni sajatgepen
2010. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már sikerült, csak eddig ahányszor használtam, a telepítés mindig elindult magtól.
2010. nov. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!