Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WoW-hoz gépátalakítás 50-60e-ért?

WoW-hoz gépátalakítás 50-60e-ért?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy gamer tipus, ajándék lenne.


WoW Lich King kiegészítővel néha nagyon alacsony az FPS.


Monitor, HDD, DVD, billentyűzet, egér és net (2 Mbit) van.


Tehát alaplap, cpu, ram, videokártya és ház/táp cseréjét ki lehet hozni 50-60 ezer forintból, úgy, hogy tisztességesen menjen?


(A mostani egy régebbi AGP-s SD-ramos alaplap, úgyhogy azt sajna mindenképp el kell felejteni bővítés szempontjából)


Ha igen, tudtok ajánlani ilyen konfigot?


Kösz!


2010. nov. 18. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Javaslom, nézz be erre szakosodott fórumokba, ahol naprakész hardverekkel szolgálnak:

[link]

2010. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

60.000 Ft-ból....

Hm...

Kell neked rögtön egy új ház+táp = Kb. 10.000 Ft-tól

Alaplap (ez a legkevésbé fontos játékoknál) = Kb. 15.000-től

Processzor = Egy olcsó kétmagos kb. 20.000

Winyó = Kb 12.000

Videókártya = Amelyik már képes arra, hogy szóba álljanak vele a mostani játékok, az 15.000-től

Legalább 2 GB RAM = 10.000


Inkább 80-90.000 lenne a minimum, amiből ki lehetne hozni úgy ,hogy élvezhetően menjenek a cuccok rajta.

2010. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

figyelj, a wow nem lesz gyorsabb, akármilyen drága gépet is veszel, ilyen siralmasan gyenge internet sávszélességgel (2 Mbit) ami most neked van!


elhagyott területen lehet hogy laggmentes, de Dalaran, meg egyéb főváros, ahol több mint 100-an vannak, ott iszonyat laggol a túl alacsony sávszél miatt.

2010. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd a gépet, a net lassú hozzá. Esetleg ajánld fel a szülöknek vagy a hozzátartozóknak, hogy beleadsz 60-70et,de nekki kell megkötni a szerződést egy újabb netre.
2010. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


Ketten is írtátok, hogy a net sebessége miatt van néha alacsony fps.


Esetleg tudnátok ajánlani valami programot, ami mutatja a net pillanatnyi átviteli sebességet?


Így meg tudnék győződni róla, hogy amikor leesik az fps, akkor tényleg fullon kommunikál-e.

2010. nov. 21. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ráköltöttem 67k-t, arra, hogy egy jó wow-os gépre upgradeléjek. És ebben még nincs benne a ram, mert az volt, és nincs benne a táp csere se, mert inkább vettem olcsón erősítésnek egy második tápot az első mellé.

De te lehet, hogy ki tudod hozni ennyiből, mert én LGA775 architektúrát választottam (hogy ne kelljen mindent egyszerre megvenni), ahol minden lényegesen drágább már. Plusz egy kicsit talán fölé is lőttem a wow gépigényének.

Szóval, szerintem inkább 70k-ban gondolkodj, ha mindent cserélni kell.

Nekem nem tűnik kevésnek az a 2M sávszél. Pillanatnyilag biztos, hogy a vas fog vissza,. Ha upgradeltél, majd meglátod, kell-e még a szélesebb sávra is költeni.

2010. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!