Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A5-ös füzetet szeretnék...

A5-ös füzetet szeretnék nyomtatni wordben, hogyan kell megoldani az oldalszámozást?

Figyelt kérdés

Fekvő A4-es papíron 2 hasábban A5-ös oldalaim vannak. Úgy képzeljétek el, hogyha ezeket félbehajtom, akkor egy A5-ös füzetet kapok. De itt viszont az oldalszámozás ugye nem jó úgy, hogy 1-2., aztán 3-4. oldal egy lapon. Sokkal inkább az első és az utolsó lap kerül egy oldalra, stb, hogy amikor félbe hajtod, jól jöjjön ki. Kérdésem a következő: hogy tudom megoldani Wordben, hogy 1 oldalra pl ne az 1-2 oldal kerüljön, hanem mondjuk az 1-17?

Előre is köszi a tanácsokat!


2010. nov. 18. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt már kiadványszerkesztő programmal szokás csinálni.


de nekem erre nincs pénzem, így előveszem az eszemet.

fogok egy bullzip pdf nymtatót, és kinyomom rajta a word doksit PDF-be.

előveszek egy foxit readert, és benyomom rajta a nyomtatásnál a Multiple Pages per Sheet-et, Clockwise forgatással. Beállítom a kicsinyítést, és a kinyomtatás paritását.


ennyi.

2010. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na és persze az oldalszámozást, mik kerüljenek egymás mellé A4-es lapokon.


minden nyomtatásnál külön kell megcsinálni, dehát ez van, ingyen és gyorsan, csak gondolkodni szükséges hozzá, amely egyeseknek nehezen megy

2010. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos ez nekem nem teljesen érthető, pedig elég sokat bütykölök a gépen. a foxit readerig megvagyok, megnyitottam a pdf fájlt, de sajnos a nyomtatásnál nem tudom beállítani az általad leírt részt. kiadványszerkesztőt melyiket ajánlanád? wordben egyáltalán nem lehet megoldni ezt, hogy egy A4-es lapon 2 oldal legyen, és pl 1-es és 7-es oldalszámozással?
2010. nov. 18. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldottam egy másik programmal, köszi!
2010. nov. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!