Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Age of empire 3 multi, hemachi...

Age of empire 3 multi, hemachival, miért nem megy?

Figyelt kérdés
Már több oldalon olvastam erről, de egyiken sem találtam megoldást.Hemachi segédprogrammal szeretnék barátommal Age of empire 3-mal multizni. Megcsináljuk a szervert, amikor beakarok hozzá lépni, először tölt, majd kiírja hogy a gazda törölte a játékot. Ugyan az a verzió van fenn mind a 2-nek, nem raktunk fel hozzá magyarosítást. Aki tud segítsen, előre is köszönöm.
2010. nov. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

mi anno kb. fél éve e szerint játszottunk: [link]

loader mindenképpen kell ha hamachival akartok játszani és nem eredeti

2010. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ugyan ezen az oldalon keresgéltem, és loaderrel próbálom, de azt hiszem az a baj, hogy amikor én csinálok szobát, akkor a szoba IP címe a routeremé, és nem a hemachimé. Van az oldalon egy ilyen kérdés:

Hy all, lenne egy nehéz kérdésem, LAN-ba akartam játszani Hamachival, de hiába aoe loaderel meg midnen egyéb mással próbálkoztam nemsikerült, mert ha LANba csinálok pályát mindig a router IP címét rakja be a Hamachi-ét meg sehogy nemakarja emiatt nem látnak ha creálok vagy énse tudok belépni senkihez. Pls ha valakinek van valami megoldása ötlete az HELP! elõre is thx!

Nekem sztem ugyan ez a bajom, de sajnos nem érkezett rá válasz.

2010. nov. 18. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:

erről is írnak a szövegben, bemásolom:


Hamachi IP használatának kikényszerítése:


Sziasztok!


Mostanában kipróbáltam a hamachit, viszont elsőre nem akart működni. Kicsit utánaolvasva, megtaláltam a megoldást, így megy teljesen normálisan, loader nélkül is.

A Dokumentumok/My Games/Age of Empires 3/Startup könyvtárat kell megkeresni. Ebben a könyvtárban lesz egy "user.cfg" nevű fájl. Ha nincs, akkor hozz létre egyet, pl. jegyzettömbben. Ha van, akkor az utolsó sorba beírod: OverrideAddress "x.x.x.x"

Az x-ek a hamachi ip-det jelölik.


Ha még nincs user.cfg, akkor az új fájl így fog kinézni:


//user.cfg

OverrideAddress "x.x.x.x"


Ezek után a szokásos módon tudsz játszani LAN-on keresztül.

2010. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt már megcsináltam, de sajnos nem lett jó. :(
2010. nov. 18. 17:30
 5/5 anonim válasza:

Szedd le a 1.14 patchet.

*****

v.-1.14/


ha magyar nyelvű a játékod akkor keress egy magyar 1.14 patchet


Ezután jó lesz



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!