Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baj az MSN-emmel?

Mi a baj az MSN-emmel?

Figyelt kérdés

Múltkor teljesen megkergült az MSN-em.2009es volt,több mint fél évig rendesen működött.Erre egyik nap be szerettem volna lépni,és valami olyat írt,hogy nem sikerült a partnerlistával valamit megcsinálni,kéri próbáljam újra később.2 hétig próbálkoztam,de semmi.Másik msn fiókkal sem működött.Letöröltem,gondoltam ha újratelepítem,jó lesz.Most viszont telepíteni sem engedi,ezt adja ki:


[link]


Kérlek segítsetek,nagyon idegesítő már.Csak ebuddyról tudok MSN-ezni.És egyik fajta MSN-t sem engedi feltenni (2010,2011,2009, 8.5,7.5....)


2010. nov. 18. 18:01
 1/3 anonim válasza:

[link]


próbáld meg ezzel, de asszem csak 7-essel meg vista sp2-vel

működik. (ez a legújabb, 2011-es).


Én nem ismerem annyira az MSN Messengereket, de nem lepődnék meg, ha időközben letöltött valami frissítést a drágajó Windows, amit fel próbált tenni, csak nem jött össze, és elb.szódott valami (akár a Registry-ben).

2010. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah,ezt meg nem tölti le.:(
2010. nov. 19. 14:17
 3/3 anonim válasza:

Akkor ott valami más gubanc lehet, ha le se tölti?! Még az alig 100 Megás live linuxom is letöltené, ha hagynám.

Nem kizárt ezekután, hogy egy windows újratelepítés megoldhatja a problémát.

2010. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!