Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VLC media playerben egy...

A VLC media playerben egy ideje nem jön kép, csak hang. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Vírus nem okozhatja, frissen újratelepíett gépen, eredeti opnrendszerrel is ugyanazt csinálja, (mielőtt megkérdeznétek, minden ilyesmit csak driverek után pakolok fel, és minden jól be van állítva, értek hozzá valamennyire). KMPlayer, WMP rendesen lejátsza a filmet, csak a VLC-t már megszoktam, és nem szívesen válnék meg tőle. Gugli talált hasonló gondokat, de régebbi verziókban, és legfrissebb van fent nálam. Mi lehet a gond?
2010. nov. 19. 11:12
 1/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Rakj fel egy ffdshow codecet.
2010. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Feltettem, de nem oldotta meg a dolgot... Egyéb javaslat?
2010. nov. 19. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a VLC-nek saját kodekjei vannak, ezért teljesen felesleges kodekfrissítést javasolni. Azt viszont én sem tudom mi lehet a megoldás minden frissítésén túl.
2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ezért használok KMPlayert + vlc-t, mivel azokhoz nem kellenek külön coedecek - elvileg legalábbis.
2010. nov. 19. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A VLC újratelepítését próbáltad már?
2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most jött ki a legfrissebb változat. Próbáld azt!
2010. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

vlc újratelepítésénél kezdtem...

Utsónak köszi, reméltem,a friss megoldja, de a probléma továbbra is fennáll.

2010. nov. 20. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!