Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 2-t hogy lehet high...

Diablo 2-t hogy lehet high resolution-nel játszani, win7-en?

Figyelt kérdés

"Try opening the "screen resolution" settings for Windows 7(the built in one, not the one from your graphics manufacturer), leave it open and then launch Diablo II. This worked for me."

ezt találtam a battle.net-en, és működött is - először. aztán másodszor már nem. semmin nem változtattam, szóval nem értem mi a baj. sok mindent kipróbáltam már, patch-eket, modokat, semmi nem volt jó, hogy a laptopomon nyomhassam a diablo2-t. egyedül ez a kis furfang működött, egyszer. :(

SEGÍTSÉÉÉÉG!


2010. nov. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a megoldás csak arra jó, hogy ne legyenek összevissza mindenféle misztikus színek a játékban.
2010. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

D2MultiRes kell neked. LEtöltöd, bemásolod a játék mappájába, ahol az alkalmazás exe-je is van. A játékot ne az eredeti exe-vel, hanem a bemásolt MultiRes programmal indíts el. Amikor belépsz, még minden kis méretű lesz. Lépj be a karakterrel egy pályára, hogy elérhető legyen az Options menü. A felbontásnál pedig kiválaszthatóvá válik a nagy felbontás. Én ezzel tudtam gond nélkül 1440x900-ban jászani, az alap max 800x600 helyett.


[link]

2010. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kösz a tippet. már próbáltam. ezt a hibaüzenetet kapom: ERROR: Unable to load D2MultiRes.dll. Exiting Diablo II

pedig ott van az....

2010. nov. 20. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
1.12 patch kell hozzá, a többivel azt hiszem nem megy
2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!